Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Православна церква України нагородила нацгвардійця Марківа орденом

Автор:

|

Листопад 18, 2020

|

Рубрика:

Православна церква України нагородила нацгвардійця Марківа орденом
Епіфаній і Марків

Національного гвардійця Віталія Марківа, котрий нещодавно повернувся в Україну після виправдання в Італії, нагородили орденом Архістратига Михаїла. Нагороду вручив Блаженніший Епіфаній, глава Православної церкви України (ПЦУ), у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.
«Хочемо відзначити Вас цією високою церковною нагородою — орденом святого Архістратига Михаїла, котрий стоїть на чолі небесного воїнства. Україна має гідних воїнів, котрі борються за нашу територіальну цілісність і незалежність. Завдяки нашим зусиллям Україна стане сильною демократичною правовою державою», — заявив митрополит Епіфаній.
Віталій Марків подякував за нагороду і підтримку. «Усвідомлення того, що ПЦУ також підтримує мене і моїх побратимів, дала сил і волі не здаватися. Від українського народу, української діаспори не лише в Італії, але й з усьому світу постійно надходили листи. Ми розуміли, що це буде непроста боротьба, що це важливо для всієї України. Ми показали, що не залишаємо своїх і готові боротися», — зазначив він.
Також митрополит Епіфаній разом із Віталієм Марківим і Антоном Геращенком,заступником міністра внутрішніх справ України, побували біля Стіни пам’яті загиблих захисників України біля Михайлівського собору і поставили в православному храмі свічки в пам’ять про полеглих захисників.
Як повідомляв «Міст», суд в Італії повністю виправдав українського нацгвардійця Марківа.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply