Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Попи РПЦ масово вивозять із Лаври цінності на Москву

Автор:

|

Червень 15, 2020

|

Рубрика:

Попи РПЦ масово вивозять із Лаври цінності на Москву
Московські попи-злодії

З Києво-Печерської лаври, яка підпорядковується філії Російської православної церкви (РПЦ) в Україні почали вивозити ікони, книги й інші цінні речі. Про це розповідає Telegram-канал «Золоті ворота». «Люди зсередини кажуть, що багато цінностей, дорогих ікон, антикварних книг, старовинного одягу зараз виносять із Лаври, церкви і бібліотеки спорожніли на очах. Що можуть, замінюють на новостворені копії, або вішають табличку, що забрали на реставрацію.
Перерозподіляється все винесене по будинках і квартирах тих священиків, котрі користуються особистою довірою митрополита Онуфрія. Коли відновлять повноцінне сполучення, все вивозитимуть у Москву. Розподіляють також золото та готівку.
За інформацією Telegram-каналу, владика Павло, настоятель Києво-Печерської лаври, займається пошуком способів транспортування в Москву мощей, яка можна здійснювати лише за певного температурного режиму та рівні вологості. Труднощів додає й їхня сильна крихкість.
Наразі є замовлення на транспортування мощей десяти осіб. Telegram-канал має дві версії того, що відбувається. Згідно з першою, в лаврі «готують евакуацію», за другою, патріарх РПЦ Кирило, котрий не має можливості приїхати до Києва, захотів собі «сувеніри» з лаври.
Як повідомляв «Міст», Києво-Печерська лавра відчинила двері після карантину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply