Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Попа вдруге впіймали на торгівлі зброєю

Автор:

|

Липень 26, 2020

|

Рубрика:

Попа вдруге впіймали на торгівлі зброєю
В’ячеслав Коновалов

Священник Російської істинно-православної церкви (РІПЦ) зі с. Бортятів Мостиського району Львівської області переробляв стартові пістолети на вогнепальну зброю та продавав їх в Інтернеті. Чоловіка затримали правоохоронці.
В домашніх умовах 48-річний батюшка видаляв заводські втулки з каналу стволів і затуляв газовідвідні отвори, які забезпечують роботу автоматики при стрільбі, змінюючи штатний ствол на саморобний. Таким чином, пістолети ставали вогнепальними та придатними для стрільби.
Таку зброю чоловік продавав і пересилав замовникам через одного логістичного оператора. Саме у приміщенні пошти у Львові і вилучили пістолет, набої, магазини до зброї та глушник. Наразі ще тривають обшуки на Львівщині, Черкащині та Київщині. Вже вилучили вісім пістолетів, рушницю, 15 магазинів, шість глушників, 165 набоїв і світлошумові гранати. Правоохоронці також шукають осіб, котрі можуть бути причетними до злочину.
Зазначимо, що торік цього попа засудили за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України і досі перебував на іспитовому терміні. В’ячеслав Коновалов 1972 року народження і він належить до Львівського округу РІПЦ. Це неканонічна організація, створена 2002-го і зараз не веде відкритої діяльності. Церкву священник організував на своєму приватному подвір’ї. Щоб знову не потрапити в поле зору поліцейських після першого свого затримання, під час купівлі пістолетів і відправляння їх поштою чоловік використовував несправжнє ім’я. Тепер йому загрожує ув’язнення до семи років.
Як повідомляв «Міст», РПЦ заслала до українського Мелітополя «козачий патруль».

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply