Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Помічника митрополита УПЦ МП затримали з наркотиками

Автор:

|

Грудень 18, 2019

|

Рубрика:

Помічника митрополита УПЦ МП затримали з наркотиками
Євген Кугатов

У Запоріжжі поліція затримала помічника митрополита Луки Української православної церкви (УПЦ) МП. Батюшка Євген Кугатов в одному із відділень логістичного оператора отримав посилку, в якій був амфетамін. Посилка надійшла з Черкас. У перевізника нагадали, що за власними правилами не зобов’язані здійснювати перевірку змісту відправлення, однак наголошують, що клієнтам заборонено пересилати наркотичні речовини, вогнепальну зброю, комплектуючі, боєприпаси і вибухові речовини, азбест, вогненебезпечні, легкозаймисті речовини, радіоактивні елементи, отруйні речовини.
Служитель УПЦ МП приїхав на пошту в супроводі чоловіка, схожого на протоієрея Євгенія Квача, але останній чекав на вулиці. Отримання посилки з наркотиками відбувалося під контролем правоохоронців, о Кугатова затримали. За кілька хвилин після затримання на місце події приїхали представники приватної фірми, які забезпечують охорону митрополита Луки.
У Національній поліції підтвердили, що затримали чоловіка 1984 року народження, котрий прийшов у поштове відділення, щоб забрати наркотики. Попа затримали, коли той саме отримав посилку.
Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука прокоментував цю новину. «Зі скорботою в серці підтверджую, що клірика нашої єпархії затримали правоохоронні органи. Для мене і для всієї нашої пастви це важкий удар. Священнослужитель будь-якого рангу повинен бути прикладом для парафіян і взірцем духовного життя. На жаль, так буває далеко не завжди. Навіть у Церкві люди падають і оступаються, — повідомив владика. — Затриманого клірика єпархії знаю давно, відтоді, коли був ще намісником Глинської пустині. Я знав також і про його наркозалежність. Але бачив і його покаяння, і його бажання позбутися від цієї недуги. Довгі роки вдавалося стримувати хворобливі потяги о. Євгенія. Але влада диявола, на жаль, знову взяла гору над ним», — сказав митрополит і додав, що до цього клірика приймуть усі необхідні дисциплінарні заходи, а він сам готовий надати необхідну допомогу для розслідування цього інциденту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply