Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Помер глава Української єпархії Вірменської церкви

Автор:

|

Березень 19, 2015

|

Рубрика:

Помер глава Української єпархії Вірменської церкви

Григоріс Буніатян

На 69-му році життя в Харкові помер архієпископ Григоріс Буніатян, глава Вірменської апостольської церкви в Україні. Президент України висловив співчуття духовенству та вірянам Української єпархії Вірменської апостольської церкви з приводу смерті архієпископа.

«З глибоким сумом я сприйняв звістку про смерть Архієпископа Григоріса Буніатяна. З життя пішов видатний церковний діяч, духовний лідер вірменської громади України. Багато зусиль він докладав до розвитку державно-церковних взаємин і налагодження конструктивного міжконфесійного діалогу. В наших серцях назавжди залишиться світла пам’ять про нього. Царство йому небесне!» — сказав Петро Порошенко.
Водночас, прем’єр-міністр України наголосив на тому, що владика Григоріс Буніатян був справжнім народним послом Вірменії в Україні й України – у Вірменії. «Схиляю голову перед пам’яттю владики Григоріса Буніатяна. Глава Української єпархії Вірменської апостольської церкви був не тільки чуйним і благодушним батьком для своїх вірних, беззаперечним авторитетом вірменської громади України, а й активним учасником її суспільного та суспільно-культурного життя», — сказав Арсеній Яценюк.
Він висловив щире співчуття усім, хто знав, любив і цінував архієпископа Григоріса, хто вчився у нього мудрості та доброти. «Вічна і світла йому пам’ять», — додав голова уряду.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply