Новини для українців всього свту

Monday, May. 17, 2021

Подарунок для Папи

Автор:

|

Жовтень 25, 2012

|

Рубрика:

Подарунок для Папи

У рамках паломництва до собору Святої Софії в Римі, що проходило 13-15 жовтня ц. р., Блаженнійший Святослав зробив Святійшому отцеві Бенедикту XVI подарунок від українських прочан, які прибули до цієї святині. Предстоятель УГКЦ вручив Папі лампаду у вигляді римського собору Святої Софії, яку спеціально виготовили зі срібла з позолотою київські ювеліри.

Підносячи дарунок, владика Святослав зауважив, що ця лампада символізує Церкву, яка є «світлом народів», як про це згадується в Конституції Lumen gentium, котра була прийнята під час Другого Ватиканського собору 50 років тому. Глава УГКЦ також додав, що оновлена базиліка Святої Софії в Римі є знаком для УГКЦ нової євангелізації у відкритому Папою Році віри в Католицькій церкві.
«Я щиро вдячний українцям за цей дар і за дар збереження та передання християнської віри, а також за свідчення віри патріарха Йосифа (Сліпого). Ця лампада завжди нагадуватиме мені про Україну та її народ, а головне – про Церкву, яка стає світлом віри в усьому світі», — зазначив Святійший отець.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply