Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Почалася підготовка до ХХІ СДМ

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Почалася підготовка до ХХІ СДМ

Емблема Світового дня молоді

Комісія у справах душпастирства молоді Римо-католицької церкви повідомила, що з 29 березня ц. р. офіційно розпочинається 16-місячна духовна підготовка до ХХІ Світового дня молоді (СДМ), який відбудеться 25-31 липня 2016 року в м. Кракові (Польща).

СДМ — це подія міжнародного значення, яка об’єднує молодь усього світу. Зустріч відбувається що два-три роки, і її очолює Папа Римський. Єпископ Даміан Мускус, генеральний координатор Організаційного комітету СДМ-2016, наголошує, що Світовий день молоді відбудеться під час Року милосердя саме в місті, яке є столицею Божого Милосердя. Це, за його словами, – «головна ознака надії, яку Святійший отець покладає на молодих людей, які у Кракові переживатимуть зустріч із Ісусом Милосердним».
За словами організаторів, підготовка до цієї неймовірної зустрічі молоді з усього світу з Папою Римським є дуже важлива. Щоби ця зустріч дала очікувані результати, важливою є перш за все молитва. Тому організаційний комітет СДМ разом з іспанськими сервісом соціальних мереж May Feelings підготував віртуальний марафон молитви за СДМ під назвою #prayforWYD.
Під адресою mayfeelings.com/prayforwyd люди з усього світу можуть об’єднатися в молитві за СДМ-2016. Для цього достатньо клікнути на посилання «молитися» – і на мапі світу з’явиться нова точка, із якої твориться молитва. Завдяки цьому вже зараз, перед тим як сотні тисяч молодих людей прибудуть до Крака, можна буде побачити, скільки молоді уже готується до цієї події.
Поряд із мапою є також годинник зворотного відліку до початку зустрічі в Кракові. Організатори просять молодь приєднатися до молитви за гарну підготовку до Світового дня молоді. «Ми хочемо, щоби ця подія вже сьогодні торкнулася сердець молоді всього світу й дала всім нам змогу відкрити надію, що виходить від зустрічі з Ісусом», — наголошують вони.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply