Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Піп влаштував стрілянину по вірянах ПЦУ

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Піп влаштував стрілянину по вірянах ПЦУ

У селі Жидичин Ківерцівського району на Волині стався конфлікт навколо Свято-Миколаївського храму, громада якого перейшла до єдиної помісної Православної церкви України (ПЦУ). Про стрілянину в селі повідомив відділ комунікації поліції Волинської області. Поліція зареєструвала повідомлення та проводить його перевірку.
Цілив по вірянах священик Російської православної церкви в Україні. Патріархату. Про це повідомив Андрій Дяченко, один із очевидців події. За його інформацією, конфлікт спалахнув після того, як парафіяни Свято-Миколаївського храму більшістю голосів вирішили перейти з Московського патріархату до ПЦУ. Щоб уникнути провокацій з боку прихильників російської церкви, взяли святиню під охорону, що й обурило її пароха Володимира Гелету і вчинив стрілянину. Минулося без постраждалих.
На місце події прибули правоохоронці. У священика вилучили рушницю, однак не затримали. «Очевидно, що він був у п’яному стані. Був дуже аґресивний, лаявся і проклинав. Побачив, що люди не реагують, узяв рушницю і став стріляти в бік храму, в людей. Я заховався за бар’єром біля автомобіля. Чув, як картеч билася об автомобіль, об скло автомобіля, об дах храму. Вистрелив чотири рази. Заспокоївся лише коли приїхала поліція», — розповів п. Дяченко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply