Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Піп переправляв через кордон ухилянтів

Автор:

|

Вересень 11, 2022

|

Рубрика:

Піп переправляв через кордон ухилянтів
Піп та ухилянти

На Одещині до п’яти років в’язниці засудили настоятеля храму Російської православної церкви в Україні, який в умовах воєнного стану намагався незаконно вивезти за кордон трьох чоловіків призовного віку. Відповідне рішення ухвалив Болградський районний суд Одеської області.
Згідно з даними у судовому реєстрі, чоловіки заплатили батюшці за допомогу у незаконному перетині кордону. Один із них віддав 2,5 тис. USD, другий — 1,9 тис. USD і 600 EUR, а третій — 1,5 тис. USD і 500 EUR. «Бізнесмен у рясі» відстежив графік пересування прикордонників, щоб у вечірній час доби провести чоловіків через блокпости. Проте прикордонники Ізмаїльського загону спільно зі Службою безпеки України затримали настоятеля церкви за 500 м від українського кордону, біля села Кубей. «Піп намірявся вивезти ухилянтів мікроавтобусом Toyota Hiace прямо до державного кордону, щоб ті перетнули його за межами пункту пропуску. Перевезення відбувалося під покровом ночі. У ході слідства з’ясували, що представник духовенства надав житло спершу одному «клієнту», а через три дні — ще двом», — розповіли прикордонники.
Правоохоронці зібрали всі необхідні докази правопорушення під час досудового розслідування, після чого справу передали до суду. Останній визнав настоятеля храму винним за ст. 332 (незаконне переправляння осіб через державний кордон) Кримінального кодексу України і призначив покарання — п’ять років в’язниці. Утім, покарання пом’якшили, коли той розкаявся та попросив віддати Збройним силам України гроші, які були передані в заставу, — 197,6 тис. грн. Отож батюшці присудили п’ять років в’язниці, звільнивши його від відбування покарання з випробувальним терміном на один рік.
Як повідомляв «Міст», московський піп погрожував війтові зброєю.

Ірина Мелешко, «Вголос»

About Author

Meest-Online