Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

Під час карантину церкви в Україні будуть відчинені

Автор:

|

Листопад 26, 2020

|

Рубрика:

Під час карантину церкви в Україні будуть відчинені
Олег Немчинов

Олег Немчинов, міністр Кабінету Міністрів України, заявив, що влада не може обмежувати роботу церков і храмів без запровадження правового режиму надзвичайного стану, тому під час карантину вихідного дня вони продовжать свою роботу з дотриманням усіх протиепідемічних норм.
Відповідаючи на запитання журналістів, чому під час карантину вихідного дня, церкви залишатимуться відкритими урядовець заявив: «Насправді всі масові заходи регулюються обмеженнями їхнього проведення в певній кількості та з дотриманням соціальної дистанції. У цьому випадку, якщо ми говоримо про масові заходи релігійного культу, то їх гарантує нам Конституція і ми не можемо їх обмежувати без запровадження надзвичайного стану».
Також він відзначив, що всі заходи, які стосуються галузей громадського харчування і побутового обслуговування покладені на Держспоживслужбу. «Якщо ми говоримо про релігійні організації, то адмінпротоколи (у разі порушення встановлених протиепідемічних норм. — Ред.) має складати Національна поліція, але був достатньо хороший діалог Міністерства культури з Всеукраїнської радою Церков, де керівники всіх релігійних організацій зобов’язалися дотримуватися карантинних обмежень», — додав міністр.
Як повідомляв «Міст», лідери Церков закликали не зачиняти храми.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply