Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Перший медійний католицький монастир

Автор:

|

Грудень 15, 2011

|

Рубрика:

У Києві освячено перший медійний католицький чоловічий монастир, у якому мешкатимуть троє отців зі Згромадження місіонерів облатів Непорочної Марії. Їхнім головним служінням буде євангелізація через мас-медіа, а саме — опіка над телебаченням Віковічного Слова та Католицьким медіа-центром.

У головній частині монастиря розташовано каплицю, звідки троє священиків-місіонерів «черпатимуть сили від Віковічного Слова, щоби проголошувати Христа сучасній медійній людині в телебаченні Віковічного Слова». Каплиця має 22 покровителів — іспанських облатських мучеників, які допомагатимуть у цій місійній медіа-діяльності.

Церемонію освячення ікон мучеників проводив отець Ігнаціо Роїс Омі, генеральний радник у Європі Згромадження місіонерів облатів Непорочної Марії, який сказав, що дуже зворушений тим, що як іспанець може освятити ікони 22 облатських іспанських мучеників, замордованих за віру в часи соціалістичних і комуністичних гонінь в Іспанії 1936 року. Їх буде проголошено блаженними 17 грудня ц. р. у Мадриді.

Серед гостей на врочистому освяченні були присутні також апостольський нунцій в Україні архієпископ Томас Е. Галліксон, єпископи-помічники Київсько-Житомирської дієцезії Станіслав Широкорадюк і Віталій Скомаровський, місіонери облатів Непорочної Марії з України, Білорусі та Туркменістану.

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply