Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Перебування медиків у Патріаршому домі подовжили ще на місяць

Автор:

|

Червень 03, 2020

|

Рубрика:

Перебування медиків у Патріаршому домі подовжили ще на місяць
Патріарший дім УГКЦ

Медики із львівських лікарень зможуть перебувати на обсервації у Патріаршому домі до кінця червня. Таке рішення прийняло керівництво Української греко-католицької церкви (УГКЦ). Лікарі на обсервації у Патріаршому домі два місяці, за цей час цією пропозицією скористалося майже 200 осіб. Церква ж готова допомагати медичним працівникам стільки, скільки буде потрібно. «Для нас це було дуже великим викликом. Адже ми мали поділити комплекс так, аби було комфортно проживати тут медикам, а також, щоб наші працівники тут почувалися в безпеці», — розповів о. Петро Іськів, директор Патріаршого дому.
«Для нас дуже важливий їхній духовний супровід. Не тільки, щоб вони мали де поселитися, де спати, щоб їм було смачно, ми також хочемо, щоб вони мали поживу для їхньої душі. І власне на їхнє прохання маємо з ними спільні моління у дворі біля їхнього входу», — додала с. Севастьяна Карватська, керівниця душпастирства охорони здоров’я УГКЦ.
Медпрацівники умовами задоволені, адже більшість із них не має інакшої змоги відокремитися від рідних, щоби не наражати їх на небезпеку. «Це дуже важливо, бо додому немає змоги поїхати, є бабуся похилого віку, чоловік, син. Хочеться десь відокремитися, а не було б змоги це зробити. А тут нас дуже гарно прийняли, все дуже добре, ми дуже задоволені», — розповіла Ірина Рейтер, медсестра-анестезіолог.
Зараз у Патріаршому домі перебуває майже 50 медичних працівників. Вони здають тест і перед приходом на обсервацію, і після обсервації. Лише після того можуть на кілька днів перед новою зміною потрапити додому. Втім медики переживають, що результати аналізів чекають подекуди і до двох тижнів, тож побачитися з рідними може і не вдатися. До слова, обіцяних 300 % доплати ще не отримав ніхто, з ким вдалося поспілкуватися журналістам.

Зореслава Губар, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply