Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Патріарх Варфоломій потрапив до лікарні в США

Автор:

|

Листопад 03, 2021

|

Рубрика:

Патріарх Варфоломій потрапив до лікарні в США
Владика виходить зі шпиталю

Перебуваючи з візитом до США Вселенський патріарх Варфоломій опинився в американській лікарні. Перед відправленням служби в соборі Святої Софії патріарх почувався кепсько. Дався чути тривалий переліт і дуже завантажений графік. Тож лікар порадив йому відпочинок. Варфоломію вже 81 рік. Він став вселенським патріархом у листопаді 1991-го.
Владику доправили до лікарні Університету Джорджа Вашинґтона. У медичному закладі за пацієнтом спостерігали лікарі, вони вже його виписали та дозволили продовжити програму свого візиту.
З високим гостем провів зустріч президент США. Пресслужба патріарха назвала її «теплою та щирою». «Сторони обговорили зусилля щодо протидії зміні клімату, кроки щодо припинення глобальної пандемії кронавірусу та важливість свободи віросповідання як основного права людини. Під час зустрічі відзначили вирішальну роль, яку релігійні громади відіграють у вирішенні низки глобальних проблем, з якими ми всі стикаємося, а також багаторічну дружбу та партнерство між президентом Байденом та Його Все святістю», — заявили у Білому домі. «Дискусія торкнулася загального почуття невідкладності, викликаного кліматичною кризою. Його святість також подякував президенту Байдену за його рішучу відповідь на пандемію і за його готовність підтримати країни, що розвиваються, у забезпеченні вакцинами проти Covid-19», — додали представники владики.
Як повідомляв «Міст», патріарх Варфоломій зробив щеплення від коронавірусу.

Людмила Садловська, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply