Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Патріарх Кирило — у Кремлі

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Патріарх Кирило —  у Кремлі

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило виконав обряд освячення своєї нової резиденції — Патріарших палат у московському Кремлі, розташованих у Грановитій палаті.

«Палати, надані в користування патріархові Московському та всієї Русі президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим, по завершенні реставраційних робіт будуть використовуватися під час проведення офіційних заходів за участю предстоятеля Російської православної церкви: зустрічей, перемовин і прийомів», — повідомила прес-служба РПЦ.

Першими відвідувачами патріарших палат стали предстоятелі й представники помісних православних Церков, які прибули до Москви для участі в урочистостях з нагоди 65-річчя від дня народження патріарха Кирила.

Як, своєю чергою, пояснив керівник прес-служби протоієрей Володимир Вигилянський, Патріарші палати в Кремлі стануть резиденцією Кирила.

«У новій резиденції святійший патріарх, зокрема, проводитиме різноманітні зустрічі, коли будуть відбуватися богослужіння в соборах московського Кремля, зустрічатиметься з керівництвом держави», — зазначив священик. Наразі предстоятель Російської православної церкви проводить усі офіційні прийоми у своїй резиденції в Чистому провулку в центрі Москви.

Петро Йосип

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply