Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 21, 2021

Паству благословили бити «підозрілих відвідувачів»

Автор:

|

Жовтень 18, 2012

|

Рубрика:

Паству благословили бити «підозрілих відвідувачів»

Ігумен Сергій Рибко, настоятель кількох храмів у Москві, написав для прихожан інструкцію з протидії хуліганам. В документі, зокрема, сказано: «Шановні парафіяни! У зв’язку з нападами на храми й оскверненням православних святинь прошу звертати увагу на підозрілих відвідувачів». Згідно із цією інструкцією, віряни повинні запобігати різним неправомірним діям, «особливо ж спробам проникнути на амвон і у вівтар».

Далі о. Сергій пише: «Благословляю застосовувати фізичну силу. «Якщо хтось при тобі безчестить Царя Янголів, освятиш свою руку, вдаривши по нечестивим устам» (святитель Іоанн Златоуст). Ми — не пацифісти й не толстовці». Він підкреслює, що, «якщо сьогодні ми не відстоїмо наші храми, завтра їх перероблять на супермаркети й автостоянки».
Цю інструкцію вивішено при вході в кожен храм, де настоятелем є о. Рибко. Також біля церков організовано відеоспостереження й поставлено охоронців. На запитання журналіста про вартість таких заходів Сергій Рибко відповів: «Безпека не буває ні безкоштовною, ні дешевою».
За даними відкритих джерел, о. Рибко здобув популярність своїми проповідями в рок-середовищі та серед учасників неформальних рухів. Замолоду він захоплювався ідеями гіппі й анархістів. Нагадаємо, у Росії почастішали випадки нападів на православні святині після ухвалення вироку учасницям групи Pussy Riot.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply