Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Парафія у Генті створила проєкт допомоги сиротам

Автор:

|

Листопад 21, 2020

|

Рубрика:

Парафія у Генті створила проєкт допомоги сиротам
Проєкт «Нитки»

Греко-католицька парафія Різдва Івана Хрестителя з бельгійського міста Гент започаткувала новий доброчинний проєкт «Нитки», спрямований на допомогу сиротам, малозабезпеченим сім’ям, дітям зі шкіл-інтернатів і сиротинцям сімейного типу в Україні.
«Благодійна програма створена для сприяння культурному та ментальному об’єднанню людей із різних реґіонів України. Ми прагнемо, щоби люди з різних куточків країни цінували, пишалися та поважали різноманітність своєї держави через знайомство з історією та культурними особливостями інших реґіонів. Ми прагнемо створити міцні горизонтальні зв’язки, соціальні зв’язки, між родинами, громадами, парафіями», — повідомив о. Іван Данчевський, настоятель парафії Різдва Івана Хрестителя.
Фонд проєкту буде спрямований на організацію подорожей Україною для учасників програми. Такі мандрівки не лише познайомлять їх із іншими реґіонами, а й допоможуть налагодити нові знайомства, сприятимуть розширенню світогляду учасника, самоідентифікації як українця та громадянина соборної держави. Вони покращать духовний та емоційний стан і поширюватимуть християнські засади та цінності.
Ініціатива є перманентним «парафіяльним проєктом» парафії Різдва Івана Хрестителя в м. Гент. Збір коштів на виконання визначених завдань проводять через реалізацію розмаїтих мініпроєктів, тому ідея також гуртує громаду парафії.
Долучитися до гарної справи може будь-хто, організувавши свою власну подію чи інвестуючи свій час і вміння у вже створені ініціативи, або просто допомогти фінансово. «Усі зібрані кошти витрачають на вказані цілі саме в Україні. У такий спосіб, крім цільової допомоги родинам, ми інвестуємо в економіку України через придбання товарів і послуг. Ідучи «від серця до серця» зробимо світ добрішим!» — закликають вірних організатори нового проєкту.
Як повідомляв «Міст», українським дітям-сиротам з діаспори подарували комп’ютери.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply