Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Папу запросили в Україну

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Папу запросили в Україну

Папа Франциск

Папа Римський Франциск отримав запрошення від українських католиків і православних відвідати Україну. Про це повідомив Блаженнійший Святослав (Шевчук), глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ). «Ми свідомі того, що хочемо забагато, але це був би пророчий жест», — зазначив владика.

Що ж до дипломатичних зусиль Ватикана для подолання кризи в Україні, то очільник УГКЦ чекає від понтифіка конкретних кроків уже найближчим часом. «Я добре знаю Святійшого отця ще із часів служби у Буенос-Айресі, він – людина діла, говорить мало, але справи робить. Маю надію, що незабаром станемо свідками його конкретних дій», — сказав Блаженнійший.
За словами владики, наразі між УГКЦ та представниками Московського патріархату немає співпраці, щоби зарадити конфлікту. Святослав Шевчук наголосив на тому, що зараз дуже складно взаємодіяти з представниками Московського патріархату, бо він став потужним інструментом в інформаційній війні Росії проти України. Глава УГКЦ каже, що особисто звернувся до понтифіка, щоби той закликав світову спільноту допомогти українцям упоратися з гуманітарною катастрофою в країні.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply