Новини для українців всього свту

Monday, Jun. 21, 2021

Папа жартома назвав віскі «справжньою святою водою»

Автор:

|

Квітень 28, 2020

|

Рубрика:

Папа жартома назвав віскі «справжньою святою водою»
Папа Франциск

Папа Римський Франциск під час зустрічі у Ватикані зі шотландськими студентами-священниками, котрі запропонували йому пляшку віскі в подарунок, пожартував і назвав цей напій «справжньою святою водою». Про це повідомляє Forbes. Згідно з повідомленням, цей випадок трапився ще торік, однак стало відомо про нього лише зараз.
Момент був зафіксований на відео як частина матеріалу для документального фільму Бі-Бі-Сі про семінаристів у Папському шотландському коледжі в Римі. Однак цей фрагмент Ватикан цензурував. «Він був дуже приземленим і простим у спілкуванні з ними (студентами-священиками. — Ред.), і, коли вони подарували йому пляшку, замість того, щоб передати своєму помічнику, як це зазвичай роблять із подарунком, він підняв її і сказав: Questa e la vera acqua santa», — розповів Тоні Кірні, режисер фільму.
Варто зауважити, що Папа Франциск інколи любить випити чарку цього напою. До речі, це не перший такий випадок, коли він отримує подібні подарунки. Раніше напій йому дарували о. Джим Волліс та о. Джим Січко.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply