Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Папа згадав Україну у своїй Великодній промові

Автор:

|

Квітень 09, 2021

|

Рубрика:

Папа згадав Україну у своїй Великодній промові

Папа Франциск

Папа Римський у своїй традиційній Великодній промові, серед іншого, у неділю, 4 квітня, закликав звільнити в’язнів війни на сході України. Святкову месу з нагоди Великодня зазвичай проводять перед десятками тисяч людей на площі Святого Петра у Ватикані, але цього року понтифік відправив службу лише перед обмеженою кількістю людей, щоб не допустити більшого поширення коронавірусної хвороби.
Свою ж промову в базиліці Святого Петра Папа Франциск присвятив найбільш вразливим верствам населення, хворим на Covid-19, міґрантам, а також людям, котрі постраждали у війнах. «Пандемія все ще триває, соціально-економічна криза є дуже серйозною, зокрема, для найбідніших верств населення, попри це скандально-збройні конфлікти не припиняються, а військові арсенали зміцнюються», — зазначив він.
Щодо пандемії, то глава Римо-католицької церкви віддав шану лікарям і медсестрам на передовій та нагадав, що вакцини є важливим інструментом у цій боротьбі. «Тому в дусі інтернаціоналізму вакцин закликаю все міжнародне співтовариство до спільних зобов’язань з метою подолання затримок у їхньому розподілі та сприяння їхньому поширенню, зокрема, в найбідніших країнах», — заявив він. На думку понтифіка, світова спільнота повинна «подолати затримки із забезпеченням вакцинами та солідарно ділитися ними, особливо з бідними країнами».
Як повідомляв «Міст», Денис Шмигаль подарував Папі символ Голодомору.

Юрій Братюк, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply