Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Папа — за зміни в РКЦ

Автор:

|

Листопад 12, 2015

|

Рубрика:

Папа — за зміни в РКЦ

Папа Франциск

Ватиканський синод підтвердив бажання папи Римського Франциска змінити Римо-католицьку церкву (РКЦ). Про це розповів Девід Перлич, аналітик Ватикану. «Франциск є папою-стратегом, папою-реформатором. Схоже, він грає у довгу гру. Змінивши саму суть дебатів у Церкві, він продовжує рухатися зазначеним курсом. Утім, місце призначення все ще підлягає обговоренню», — каже о. Перлич.
За його словами, висновки останнього Ватиканського синоду не містять рекомендацій щодо глобальних змін у Церкві, втім це лише підтверджує успішність реформістського руху папи Франциска. «Головним здобутком цього синоду буде не те, про що його учасники дебатували, а як вони це робили», — зазначає аналітик. Хоча зустрічі священнослужителів проходили за закритими дверима, впродовж усіх днів синоду його учасники дали сотні інтерв’ю журналістам, адже для них була важлива прозорість усього процесу.
Девід Перлич додав, що папа не став використовувати владу та «продавлювати» свої рішення, а вирішив відкрито порадитися зі священнослужителями. На переконання аналітика, понтифік будує Церкву, в якій люди не бояться висловлювати свою думку, навіть якщо не згодні з ним.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply