Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Папа вперше за 20 років виступить на ГА ООН

Автор:

|

Березень 26, 2015

|

Рубрика:

Папа вперше за 20 років виступить на ГА ООН

Папа Франциск

Папа Римський Франциск прибуде Нью-Йорк у вересні ц. р. і виступить на ювілейній, 70-й, сесії Генеральної асамблеї (ГА) Організації Об’єднаних Націй (ООН). Про це повідомив Фархан Хак, заступник офіційного представника Генерального секретаря цієї всесвітньої організації.

«Його святість відвідає штаб-квартиру ООН вранці 25 вересня 2015 року, — сказав він. — Під час візиту Папа Франциск виступить перед ГА ООН. Понтифік також проведе двосторонні зустрічі з Генеральним секретарем та головою Генеральної асамблеї, а також візьме участь у загальних зборах працівників ООН».
За словами п. Хака, Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун переконаний, що візит його святості «надихне міжнародне співтовариство на подвоєння зусиль задля досягнення загальної людської гідності шляхом забезпечення соціальної справедливості, толерантності та розуміння серед усіх народів світу».
Візит Папи Римського — явище для штаб-квартири всесвітньої організації вкрай рідкісне. Як повідомили в прес-службі ООН, востаннє предстоятель Католицької церкви виступав тут 18 квітня 2008-го. Це був Бенедикт XVI. А останній виступ римського первосвященика на загальнополітичній дискусії ГА ООН відбувся 5 жовтня 1995 року — тоді до країн-членів ООН звертався Іван Павло II.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply