Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Папа розкритикував тих, хто замість дітей обирає домашніх тварин

Автор:

|

Лютий 02, 2022

|

Рубрика:

Папа розкритикував тих, хто замість дітей обирає домашніх тварин

Папа Франциск

Папа Римський Франциск критично висловився щодо людей, які обирають домашніх тварин замість дітей. Під час щотижневої аудієнції він згадав про усиновлення. Понтифік сказав, що у світі багато дітей, які чекають усиновлення і не варто боятись обирати шлях усиновлення. «Скільки дітей у світі чекають, коли хтось про них почне піклуватися! Скільки подружніх пар бажають бути батьками, але не можуть цього зробити з біологічних причин; або, хоч і вже мають дітей, але хочуть поділитися сімейною любов’ю з тими, кого її обділили. Не треба боятися обирати шлях усиновлення, йти на «ризик» усиновлення дітей. Сьогодні з сирітством пов’язаний певний егоїзм», — вважає він.
Глава Римо-католицької церкви (РКЦ) наголосив, що відмова від дітей і заперечення батьківства та материнства применшує нас і позбавляє людяності. «Багато подружніх пар не мають дітей просто тому, що не хочуть їх, або тому, що у них є діти. Але замість дітей у них є дві собаки та дві кішки. Таким чином культура старіє і позбавляється людяності, адже втрачається багатство батьківства та материнства, страждає батьківщина», — додав Папа Франциск.
Він також закликав своїх слухачів подумати про усиновлення. За словами понифіка, усиновлення — це ризик, але ще більшим ризиком є не мати дітей узагалі. «Людям, які одружуються, варто подумати про усиновлення дітей, бо вони заплющать вам очі, вони будуть черпати з вас, щоб будувати майбутнє. Й якщо ви не можете мати дітей, подумайте про усиновлення: мати дітей ризиковано, чи то природним шляхом, чи то шляхом усиновлення, але ще більший ризик — не мати їх, заперечувати батьківство, заперечувати материнство, справжнє чи духовне. Чоловікові та жінці, які не розвивають почуття батьківства і материнства, бракує чогось принципового, істотного. Будь ласка, подумайте про це», — підсумував глава РКЦ.
Як повідомляв «Міст», Папа Франциск пам’ятає про біль України.

Ярослав Іваночко, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply