Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Папа призначив голову єпархії УГКЦ в Австралії

Автор:

|

Січень 29, 2020

|

Рубрика:

Папа призначив голову єпархії УГКЦ в Австралії
о. Микола Бичок

Новим єпархом Мельбурнської єпархії УГКЦ в Австралії призначили о. Миколу Бичка. Він народився 1980 року в Тернополі. Здійснював душпастирські служіння в Україні, Росії та Польщі. З 2015-го служив у парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку (штат Нью-Джерзі) та Філадельфійської архієпархії УГКЦ.
Мельбурнську єпархію Святих апостолів Петра і Павла з осідком у Мельбурні заснували 1982 року, коли до рівня єпархії піднесли тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії й Океанії, створений 1958 року. Територія єпархії охоплює всю Австралію, Нову Зеландію й Океанію. З 1992-го її очолював 76-річний владика Петро Стасюк.

До слова
Папа Римський Франциск також уперше призначив жінку на високу посаду в Державному секретаріаті Ватикану. 66-річна Франческа Ді Джованні обійме посаду в Департаменті відносин Ватикану з іншими державами. Вона буде заступницею секретаря, фактично однією з двох заступників міністра закордонних справ. Ватикан має дипломатичні відносини з понад 180 державами. Наразі жінки у Ватикані займають лише кілька посад. Папа Франциск виступає за поступове розширення ролі жінок у Ватикані та пообіцяв призначати більше жінок на важливі посади. Державний секретаріат Ватикану є найпотужнішим офісом Ватикану, котрий координує внутрішню роботу Святого Престолу, а також дипломатичні відносини Ватикану з іншими країнами.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply