Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Папа намагається реабілітуватися перед українцями

Автор:

|

Квітень 14, 2016

|

Рубрика:

Папа намагається реабілітуватися перед українцями

Папа Франциск

Папа Франциск, котрий скривдив українців своїм пактом із московським патріархом, пробує виправити ситуацію. Він оголосив 24 квітня днем збору коштів у всіх європейських католицьких парафіях на надання гуманітарної допомоги населенню України, яке постраждало у конфлікті на сході країни. «В середині ювілейного Року Милосердя звертаю свої думки до всіх народів, які жадають миру й єднання. Особливо в Європі, в Україні, де насильство та ворожнеча принесли смерть і страждання. І найбільше в таких ситуаціях страждають люди похилого віку та діти», — сказав понтифік.
«Крім постійних молитов, хочу надати їм гуманітарну підтримку. Закликаю всіх вірян підтримати ініціативу, покликану висловити солідарність, мою особисту, всієї Церкви та народу України», — заявив Франциск.
Як пояснив Федеріко Ломбарді, глава прес-служби Святого престолу, «координація збору та розподілу коштів доручена Папській раді Cor Unum». «Але ця допомога призначена для всього населення і біженців, незалежно від віросповідання і того, вірують вони чи ні», — уточнив падре.
Папа також поділився світлиною, на якій він обіймає жінок із українською символікою. Її розмістили в Instagram понтифіка, де він уже зібрав більше 150 тис. лайків. Фотографію опублікували за підписом різними мовами: «Ніжність: майже забуте слово, в якому сьогодні потребує весь світ, нам всім це потрібно!». Користувачі соціальної мережі з України також позитивно оцінили фотографію Папи Римського.
До слова, іменем іншого понтифіка — Івана Павла II — назвуть вулицю у Києві. Його іменем перейменують теперішню вулицю Патріса Лумумби.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply