Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Папа-емерит Бенедикт XVI важко хворий?

Автор:

|

Серпень 18, 2020

|

Рубрика:

Папа-емерит Бенедикт XVI важко хворий?

Папа Римський Бенедикт XVI, котрий перебуває на емеритурі після відставки, захворів бешиховим запаленням обличчя. Про це повідомив Петер Зевальд, біографа колишнього понтифіка. Він запевняє, що 93-річний чоловік тяжко захворів після відвідин Німеччини. За словами п. Зевальда, Бенедикт XVI зараз «надзвичайно слабкий «Його мислення і пам’ять не сплять, але голос ледь чутний», — каже він.
1 серпня Петер Зевальд зустрівся з Бенедиктом XVI у Ватикані, щоб передати йому його біографію, яка з’явилася нещодавно. Під час зустрічі колишній понтифік був налаштований оптимістично, незважаючи на недугу. За словами біографа, Бенедикт XVI уже склав духовний заповіт, який опублікують після його смерті. У червні ц. р. колишній понтифік кілька днів перебував у баварському Реґенсбурзі у свого брата Ґеорґа Ратцінґера, який після цього помер у віці 96 літ.
Нагадаємо, папа Бенедикт XVI пішов у відставку, склавши з себе повноваження в лютому 2013-го, що є унікальним явищем у Римо-католицькій церкві. Після цього він отримав титул почесного понтифіка. Пізніше розповів, що пережив «містичний досвід», під час якого зазнав одкровення.
Як повідомляв «Міст», Бенедикт XVI втрачає зір.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply