Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Папа анонсував індульгенції через Covid-19

Автор:

|

Грудень 29, 2020

|

Рубрика:

Папа анонсував індульгенції через Covid-19
Папа Франциск

Папа Римський Франциск оголосив наступний рік роком святого Йосипа, а також заявив про надання спеціальних індульгенцій вірним у зв’язку з пандемією коронавірусу. Рік святого Йосипа триватиме з 8 грудня 2020-го по 8 грудня 2021 року.
Понтифік оголосив особливий рік з нагоди 150-ї річниці проголошення святого Йосипа покровителем Вселенської церкви. Водночас Апостольська пенітенціарія видала указ про надання спеціальних індульгенцій на час особливого року.
У Ватикані зазначають, що впродовж цього періоду вірні матимуть можливість присвятити себе молитві та добрим справам». Люди похилого віку, котрі нездужають, помирають і ті, хто з об’єктивних причин не можуть виходити з дому, зможуть отримати індульгенцію вдома або в іншому місці перебування. Повна індульгенція надаватиметься на звичайних умовах — сповідь, причастя та молитва, також вводять особливі приводи для отримання індульгенції — справи милосердя та молитва.
За вченням Католицької церкви, індульгенція — повне або часткове зняття тимчасового покарання за гріхи, в яких вірний раніше покаявся на сповіді. Її надає Церква при дотриманні певних умов, які визначає Ватикан. Серед обов’язкових умов індульгенції — сповідь, причастя та молитва.
Як повідомляв «Міст», Ватикан почав розслідування через «уподобайку» Папи.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply