Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

«Падре Серж» проповідує слово Боже через YouTube

Автор:

|

Серпень 21, 2019

|

Рубрика:

«Падре Серж» проповідує слово Боже через YouTube

Отець Сергій Ганчаров — уродженець Мінська, столиці Білорусі. А вісім років тому його відправили на служіння до України. «Коли подорослішав — прийняв рішення ходити за Хрестом, повірив в Господа і прийшов до греко-католицької церкви», — розповідає о. Сергій. А коли прийняв рішення йти до монастиря, то архімандрит відправив його в монастир до України.
«Я не вибирав, у яку країну мені їхати, але зараз радий, що в Україні, — каже панотець. — Спершу в Україні у мене був період навчання, а згодом мене висвятили на священника і перше призначення, яке в мене є — це Тернопіль». Він входить до спільноту редемптористів України.
«Відеоблог — це місія сьогоднішнього дня, — розповідає о. Сергій. — Колись, коли апостоли проповідували, то вони виходили в місця найбільшого скупчення людей, наприклад, ринки чи синагоги. А зараз люди великою своєю масою збираються в Інтернеті і тому це хороша платформа для проповідей». На його думку, в Україні ще слабка медіакомунікація у церквах і тому вирішив вторувати шлях такими інтернет-проповідями. «На відео я можу розмовляти сленгом, емоційно, і суть у тому, що молоді це зрозуміло, — каже панотець. — Для когось це може бути незвично. Звісно, для старшого покоління в церкві я не буду промовляти вуличним сленгом, але у своєму блозі я спілкуюся мовою, зрозумілою для молоді».
Ісус давав зрозумілі для людей приклади та промовляв простою мовою. Це є свідченням, що Господь присутній також і в звичайному житті, а не лише в церковному, пояснює священник. «50 % моєї аудиторії — це молоді люди, віком від 25 до 35 років. Ще 30 % — віком від 18 до 25 років, — продовжує він. — Мої підписники — це люди, з якими я розмовляю щиро. Я навіть знаю кількість своїх фоловерів». Священник розповідає, що духовенство також дивиться його блог. З його слів, для них його блог — це певний виклик і приклад того, що проповідувати Слово Боже можна і таким чином.
Панотець розпочав вести свій блог лише кілька місяців тому, після Великодня. Але вже його YouTube-канал набирає тисячі переглядів. Священник назвав його «Падре Серж». Каже, буде продовжувати його вести і намагатися достукатися до серця кожного.

Наталія Корпан, «20 хвилин»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply