Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

Онуфрій зустрівся з полоненими окупантами

Автор:

|

Вересень 01, 2022

|

Рубрика:

Онуфрій зустрівся з полоненими окупантами
Онуфрій дбає за росіян, до українців йому байдуже

Митрополит Онуфрій, глава Російської православної церкви в Україні (РПЦвУ), зустрівся у Києво-Печерській лаврі з полоненими окупантами. На зустрічі він побажав окупантам здоров’я та повернення додому. «Хочу побажати вам здоров’я, щоб Господь повернув вас у свою батьківщину, сім’ї. Щоб ви побачили матерів, сестер, дружин, дітей, братів, друзів. Хотів би, щоб ви їм сказали такі слова: ми не хочемо війни. Ми не хочемо, щоб руйнувалися наші міста, селища, щоб гинули наші та ваші люди. Не хочемо, щоб матері ні в Україні, ні в Росії зустрічали своїх мертвих синів і плакали над ними гіркими, невтішними сльозами. Це потрібно зупинити, це можна зупинити», — сказав ієрарх.
На його думку, зупинити бойові дії можна «словом любові», а правителям Росії й України потрібно «знайти слово любові, яким зупиняється всяке зло». «Наша Церква робила все, щоб російський та український народи жили у мирі, злагоді та любові. Вийшло так, як вийшло», — зазначив Онуфрій.
Він також додав, що молиться за «всіх людей на полі бою». «Хочу побажати, щоб Бог оберігав вас, всіх людей, що знаходяться на полі бою», — сказав митрополит і роздав окупантам молитовники, іконки та шоколадки, а на молебні всім присутнім полоненим поіменно заспівали «многая літа». Після короткого богослужіння і неформальної бесіди в кабінеті Онуфрій особисто поспілкувався з кожним із полонених.
Додамо, що українським воїнам здоров’я митрополит ніколи не бажав І тим більше з ними не зустрічався.
Як повідомляв «Міст», Кремль використовує МП для впливу на Україну.

Олена Расенко, «Кореспондент»

Пряма мова
Леонід Репета, учасник фестивалю «Червона рута-89»:
— Ця заява Онуфрія на зустрічі з полоненими рашистами — поза всілякими межами людської моралі. Це відверте та неприховане одкровення запроданця і запопадливого слуги ворога. Я, звісно, і так знав, хто і що ця канонізована Сталіним і виплекана КДБ структура, але після стількох освячених російським православ’ям кривавих злочинів проти українців, це те дно, за яким стираються будь-які відмінності між добром і злом.

About Author

Meest-Online