Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Онуфрій висвятив Новинського дияконом УПЦ МП

Автор:

|

Травень 10, 2020

|

Рубрика:

Онуфрій висвятив Новинського дияконом УПЦ МП
Вадим Новинський та митрополит Онуфрій

Митрополит Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) Онуфрій висвятив Вадима Новинського, народного депутата України від «Опозиційної платформи — За життя» (ОПЗУ) у диякони. Подія сталася на Благовіщення, 7 квітня ц. р., сам депутат про подію не повідомляв, однак у приватному листуванні зі священниками вже підписується як «диякон Вадим».
Інформацію про висвячення журналістам підтвердили джерела у верхівці УПЦ МП, але там стверджують, що висвячення п. Новинського відбулося на Великдень, 19 квітня ц. р. А торік митрополит Онуфрій висвятив у диякони Олексія Пертіна, генерального директора «Смарт-холдингу», який входить до бізнес-імперії Вадима Новинського.
Вадим Новинський — російський та український олігарх, бізнес-партнер Ріната Ахметова, колишній член Партії реґіонів, а тепер — ОПЗУ, народний депутат останніх трьох скликань. Його справжнє ім’я — Вадим Рудольфович Малхасян. Народився в Новгородській області Російської Федерації (РФ), закінчив Академію цивільної авіації в Ленінграді (тепер — Санкт-Петербурґ) за фахом інженер систем управління. Янукович надав Новинському громадянство України в травні 2012 року, напередодні його дня народження. Указ містив формулювання «за видатні заслуги перед Україною».
Дотепер немає даних про вихід Новинського з громадянства РФ. Вся його сім’я має російське громадянство.
Підприємець є засновником фінансово-промислової групи «Смарт-холдинг» та власником блокувального пакету компанії «Метінвест». Входить до сотні найзаможніших людей України. 2017-го його статки оцінювали у понад 500 млн USD. Новинського також називають одним із головних спонсорів УПЦ МП та відповідальним за поширення кремлівської пропаганди у вигляді так званого «русского міра».
Як писав «Міст», 15 квітня ц. р. Вадим Новинський заявив, що отримав позитивний результат тесту на коронавірус. Він повідомив, що пройшов тестування відповідно до вимог Міністерства хорони здоров’я України про перевірку контактів людей, у котрих виявили Covid-19, проте не уточнив, був це експрес-тест, чи дослідження полімеразної ланцюгової реакції. За словами депутата, симптомів захворювання у нього не було, температура — 36,8 градусів за Цельсієм, а комп’ютерна томографія легень відхилень від норми не виявила.

Андрій Стець, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply