Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Оголошення Високопреосвященного Стефана Сороки щодо єпископа Чикаґо

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Оголошення Високопреосвященного Стефана Сороки щодо єпископа Чикаґо

Єпископ Венедикт

Ієрархи, духовенство, монашество та вірні Української католицької церкви в США радіють із приводу доброї новини від Святійшого Отця Франциска про призначення Преосвященного Венедикта (Валерія) Алексійчука, МСУ, єпископом Української католицької єпархії святого Миколая в Чикаґо. Єпископ Алексійчук до цього часу служив єпископом-помічником Львівської архієпархії (Україна). Він стане п’ятим єпископом Єпархії св. Миколая і наступником Преосвященного Ричарда Семінака, єпископа, народженого в США, котрий 13 років служив в Єпархії св. Миколая аж до своєї смерті від хвороби в серпні 2016 року. До Єпархії святого Миколая входять більшість центральних і західних штатів США, в т. ч. Гаваї й Аляска.
Преосвященний Венедикт Алексійчук, МСУ, народився в Україні 16 січня 1968-го й є монахом Студійського уставу. 25 років тому у Львові він був рукоположений на священика, а 5 вересня 2010 року — на єпископа. У найближчі місяці Єпископ Венедикт Алексійчук буде поставлений єпископом Єпархії св. Миколая. Подякуймо молитовно Богові й просімо у Всевишнього благословення для нового старшого пастиря Єпархії св. Миколая. Молімося за єпископа Венедикта, котрий із радістю вирушив у цю нову мандрівку під покровом і проводом Матері Божої.
+Високопреосвященний Стефан Сорока, митрополит Української католицької церкви у США, архієпископ філадельфійський для українців
20 квітня 2017 р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply