Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Харківсько-Полтавської єпархії Української автокефальної православної церкви планує об’єднавчий собор із греко-католиками

Автор:

|

Березень 24, 2016

|

Рубрика:

Харківсько-Полтавської єпархії Української автокефальної православної церкви планує об’єднавчий собор із греко-католиками
Архиєпископ Ігор

Архиєпископ Ігор

Згідно з указом архиєпископа Ігоря (Ісіченка), керуючого Харківсько-Полтавської єпархії Української автокефальної православної церкви (УАПЦ), 20 квітня ц. р. у Харкові відбудеться XXVІ єпархіальний собор єпархії.
Делегатами єпархіального собору є всі священнослужителі Харківсько-Полтавської єпархії, по два представники від мирян кожної церковної громади, по три представники від крайових братств, обрані на загальних зборах, керівники єпархіяльних установ і комісій. Захід відбудеться у Свято-Дмитрівському храмі м. Харкова. Собор завершиться відправою Літургії.
У поширеному пастирському посланні з нагоди початку Великого посту 2016 року архиєпископ Ігор зазначив: «Досвід прощення є неоціненним даром Церкви українському суспільству. Жоден суд, жодні люстрації не допоможуть йому вийти з кризи, якщо не залунають із уст політичних опонентів слова прощення. Доки ж цього не станеться, ми залишатимемося заручниками згубної ненависті, нездатними творити нову реальність через занурення в старі конфлікти. Свій скромний внесок у цей процес суспільного очищення Харківсько-Полтавська єпархія зробила на останньому соборі, коли, відкинувши старі упередження, звернулася до Греко-католицької церкви-сестри з проханням про братні поради стосовно шляху поєднання. Тепер ми готуємося до наступного собору, що відбудеться в Харкові наприкінці Великого посту, аби з вдячністю вислухати ці поради та визначити свій дальший шлях відповідно до них».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply