Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

«Не плекаймо апокаліптичних настроїв!»

Автор:

|

Травень 03, 2020

|

Рубрика:

«Не плекаймо апокаліптичних настроїв!»
Блаженнійший Святослав

Не варто боятися, що закінчується якийсь період в історії людства. Якщо весь час думати про «кінець світу», це дуже шкідливо для вашого здоров’я, а Господь Бог завжди є союзником здоров’я людини. Таку думку висловив Блаженнійший Святослав, глава Української греко-католицької церкви (УГКЦ), в ефірі радіо «Марія», відповідаючи на запитання про те, чи швидко настане апокаліпсис.
Він зауважив, що християнська віра, що несе в собі вогник надії, є необхідним елементом у боротьбі проти коронавірусної пандемії. «Ваш настрій і оптимізм є необхідним елементом, аби побороти хворобу. Коли ви опускаєте руки, то стаєте союзником ворога. Коли до хворого приходить лікар, то в гру вступають три дійові особи: лікар, хворий і недуга. Успіх лікування залежить від того, на чий бік стане хворий. У християнському розумінні хвороби в гру вступає й четверта особа — це Господь Бог, Який завжди є союзником здоров’я людини. Господь є союзником лікаря, який шукає розв’язки і тоді віруючий хворий стає на бік того, хто воює проти хвороби. Не зневірюйтеся, бо ви тоді стаєте на бік хвороби», — пояснив владика.
Блаженнійший порадив людям, котрі перебувають на карантині, прочитати книжку відомого італійського класика Алессандро Мансоні I promessi sposi («Заручені»). Там розповідається про чуму в Мілані на початку XVII ст. глава УГКЦ переконаний, що ця книжка допоможе зрозуміти, як діяти сьогодні. «Щоразу ось такі пандемії, які прокочувалися Європою, були маркерами завершення якогось історичного та культурного періоду і початком чогось нового. Нам важливо розуміти, що ми не вийдемо з цієї ситуації сам-на-сам», — зауважив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply