Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

Не грішіть на дорозі!

Автор:

|

Грудень 01, 2011

|

Рубрика:

Не грішіть на дорозі!

Андрій Карпінець (на фото), начальник управління Державної автоінспекції (ДАІ) у Львівській області, офіційно звернувся до Церков різних конфесій і попросив священиків на проповідях закликати людей не втікати з місць дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) і не кидати постраждалих без допомоги. «До Церкви дослухаються. Тому ми просимо панотців напучувати парафіян, аби ті дотримувалися правил дорожнього руху. Адже порушення цих правил теж є свого роду гріхом. Через такий гріх у мирний час на дорогах гинуть люди», — наголосив пан Карпінець.

За кількістю жертв ДТП Україна посідає п’яте місце в Європі, а Львівщина — п’яте місце в державі. Смертність через дорожньо-транспортні пригоди перевищує смертність від онкологічних, серцево-судинних і інфекційних захворювань. Найбільше з місця аварії водії втікають саме у Львівській області. Цьогоріч таких порушників довелося шукати після 168 ДТП. 158 із них уже знайшли. Тоді як в інших областях так званих розшукових ДТП трапляється 18—20 на рік, розповів підполковник Карпінець.

Священнослужителі кажуть, що до них приходили люди та розповідали, що скоювали наїзди на людей і втікали з місця аварії. «Приблизно рік тому до мене на сповідь прийшов чоловік. Він розказав, що збив дитину й утік. Просив дати покуту за цей гріх. Я йому порадив піти в міліцію й зізнатися в цьому вчинку. Він відмовився. Пояснив, що боїться. Зрозуміло, що в такому випадку я не зміг дати йому розгрішення», — розповів владика Августин із УПЦ у Львові. 27 листопада в усіх церквах області було відправлено служби Божі за душі загиблих на дорогах і за працівників ДАІ.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply