Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

На віллі Шептицького виставляли «Писанки для Папи»

Автор:

|

Серпень 15, 2021

|

Рубрика:

На віллі Шептицького виставляли «Писанки для Папи»
Відвідувачі виставки

В італійському місті Кастель-Гандольфо на мальовничій віллі «Вілла Андреа», яку 1932 року для потреб Української греко-католицької церкви (УГКЦ) придбав митрополит Андрей Шептицький, можна було переглянути міжнародну виставку дитячого малюнку «Писанка для Папи», яка є виявом творчості дітей із України, Італії, Португалії та Туреччини.
Ця виставка стала результатом Третього міжнародного конкурсу дитячого малюнку, який проводили з 1 лютого по 10 березня ц. р., до 20-ліття візиту Святого Івана Павла ІІ до України та 85-річного ювілею Папи Франциска. Метою конкурсу був розвиток та зміцнення духовної культури людини для збагачення та укріплення в ній найкращих духовних цінностей.
На конкурс Pysanka per il Papa, за підсумками якого й проводили виставку, надійшов 551 малюнок від українських дітей із різних країн світу. «Неймовірна кількість малюнків у бездоганному художньому виконанні, наповнених дитячою щирістю, креативністю ідей та оригінальністю технік виконання безперечно символізує торжество творчості, краси та духовності у буремному потоці подій і ще раз демонструє унікальність дитячого погляду на світ!» — повідомили в Посольстві України в Італії.
Виставку «Писанка для Папи» провела асоціація Ucraina CreAttiva APS за підтримки Апостольського Екзархату в Італії, Посольства України при Святому Престолі (Ватикан) та Посольства України в Римі, вона була присвячена розвитку та зміцненню духовної культури людини з метою збагачення й укріплення в ній найкращих духовних цінностей. «Цією подією асоціація Ucraina CreAttiva APS позначила початок заходів, присвячених 30-річному ювілею Незалежності України», — зазначили організатори.
Як повідомляв «Міст», дітей запросили зробити писанку для Папи у лютому ц. р.

About Author

Meest-Online