Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

На Полтавщині священник застрелив активіста

Автор:

|

Жовтень 25, 2022

|

Рубрика:

На Полтавщині священник застрелив активіста
о. Дмитро Куличковський

Жителя одного зі сіл Полтавського району підозрюють у причетності до насильницької смерті 53-річного полтавця. Як повідомив Сергій Рекун, виконувач обов’язки начальника поліції реґіону, у жертви виник конфлікт із 60-річним мешканцем Білицької громади. У розпалі суперечки потерпілий отримав вогнепальне поранення з мисливської рушниці, яке виявилося смертельним. Чоловік помер до приїзду карети швидкої допомоги.
Журналістам стало відомо про обидві сторони конфлікту. Свідомий чи мимовільний вбивця — це священник зі села Марківка Дмитро Куличковський. 2013 року, підтримуючи Євромайдан як представник Української православної церкви Київського патріархату, він благословив бійців внутрішніх військ («щоб не було крові»), а за місяць, перебуваючи у себе вдома, влаштував стрілянину із рушниці по особах, яких назвав «тітушками».
Жертва — голова громадської організації «Народний контроль Полтавщини» Олександр Головня. Суть конфлікту — активіст дав у користування панотцеві автомобіль. Саме на цьому ґрунті й сталася траґічна подія. Олександр Головня періодично відвідував сесії Полтавської міської ради, де, здебільшого, дуже емоційно порушував ті чи інші проблеми громади.
Як повідомляв «Міст», українській владі пригрозили в разі капітуляції «Майданом».

Костянтин Парфенов, 368.media

About Author

Meest-Online