Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

На молитву за мир прийшли всі, крім МП

Автор:

|

Жовтень 22, 2015

|

Рубрика:

На молитву за мир прийшли всі, крім МП

Спільна молитва

Спільна молитва за мир в Україні відбулася на Михайлівський площі Києва. Туди прийшли римо-католики, греко-католики, священики Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) та Української автокефальної православної церкви (УАПЦ), представники вірменської церкви й інших конфесій. Організатори запрошували і священиків Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП), однак ті не прийшли.
Священики різних Церков говорили про те, що Україні як ніколи потрібна єдність. А молитва — це той захід, який може об’єднати всіх українців у такий важкий час. Особливо спільна молитва, яка є дієвішою та сильнішою, — переконують священики. «Завдання Церкви — молитися, щоб Господь змилувався над нами і подарував нашому народу мир і злагоду», — пояснив ігумен УПЦ КП Ієремія. «Всі, хто воює в антитерористичній операції (АТО) — захищають єдність краю та мир. Вони також належать до різних конфесій. Коли ж чують, що ми тут молимося разом — це для них дуже важливо», — переконаний Петро Мальчук, архієпископ Римо-католицької церкви.
На Михайлівську площу також привезли мощі блаженної Марти Вєцької. Все своє життя вона допомагала важкохворим у шпиталях. А після смерті їй молилися католики, уніати, вірмени та православні. Після молитви всі, хто прийшов на Михайлівську площу, мали змогу прикластися до мощів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply