Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

На могилі Бандери освятили новий хрест

Автор:

|

Жовтень 29, 2015

|

Рубрика:

На могилі Бандери освятили новий хрест

На могилі Бандери

У Мюнхені освятили відновлений пам’ятник Степану Бандері, провіднику Організації українських націоналістів (ОУН) і. Про це повідомив український дипломат Андрій Мельник. «У Мюнхені відбулося урочисте освячення відновленого пам’ятника на могилі героя України Степана Бандери», — написав він у Twitter.
Зазначається, що у заході взяли участь представники українських громад та організацій ОУН із Німеччини, Італії, Австралії, Румунії, США, Канади та низки інших країн.
Слово на церемонії взяв Стефан Романів, голова Спілки українських організацій Австралії, генеральний секретар Світового конґресу українців і голова Організації українських націоналістів. «Ми посвятили новий Хрест на пам’ятнику Степана Бандери. До безхребетних хамів, котрі розбили хрест і кинули фарбу. Ваші вчинки поглиблюють у народі сильніше почуття духу Бандери, а в німецькому суспільстві підтверджується, що ви — підлі люди! Слава Україні!», — сказав п. Романів на відкритті оновленого пам’ятника. У заході також взяли участь діти учасників АТО, котрі перебували у Мюнхені.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply