Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

На Львівщині є своя копія Гробу Господнього

Автор:

|

Жовтень 10, 2020

|

Рубрика:

На Львівщині є своя копія Гробу Господнього
Гріб Господній у Трускавці

У Трускавці Львівської області відкрили копію Гробу Господнього. Культове місце облаштували в каплиці на території храму святого Миколая Української греко-католицької церкви (УГКЦ). Про це повідомив Олег Чупа, прессекретар Самбірсько-Дрогобицької єпархії. Чин освячення Гробу Господнього відбувся за участі єпископа Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владики Ярослава.
За словами речника, копія Гробу Господнього на львівському курорті — чи не одна з найбільших в Україні, яка може стати новим місцем для паломників. На облаштування святині знадобилося кілька років. «Зведенням і будівництвом цілого комплексу займався о. Петро Івасівка, парох Храму Святого Миколая у Трускавці. Ідею виношував давно й ось цього року будівництво нарешті вдалося завершити. Чи є вона найбільшою гробницею в Україні, достеменно сказати важко. Але ті, хто приїжджали до Трускавця, казали, що ця копія Гробу Господнього справді значно більша за інші», — зазначив він.
Прессекретар пояснює основний задум: щоб кожен відвідувач зумів пережити досвід відвідин того місця, де було поховане тіло розп’ятого Христа і де сталося його Воскресіння. Копія Гробу Господнього доступна для всіх відвідувачів і паломників.
До слова, 2017-го у Трускавці встановили 12-метрову статую Ісуса Христа — зменшену копію 40-метрового Христа-Спасителя з бразильського Ріо-де-Жанейро.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply