Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Митрополити звернулися до українців

Автор:

|

Листопад 19, 2015

|

Рубрика:

Митрополити звернулися до українців

Митрополити

Представники помісних православних Церков — почесні гості урочистостей з нагоди 400-ліття Київських духовних шкіл, висловили побажання духовенству Української православної церкви (УПЦ) та всьому українському народу. «Представники Церков приєдналися до нашої спільної молитви, в якій ми просили миру та щастя для нашої благословенної української землі та для всього світу», — зазначив митрополит Онуфрій, предстоятель УПЦ Московського патріархату (МП).
Митрополит Ніфон, представник Антіохійської православної церкви, зазначив, що він прибув в Україну, представляючи антіохійського патріарха. «Блаженнійший Онуфрій та інші ієрархи дуже люблять і дорожать Україною. Ми вчимося у них, якими потрібно бути патріотами. Бережіть їх, любіть їх. Як ліванець хочу побажати Україні процвітання, щоб любов була між усіма вами», — сказав митрополит Филиппопольський.
Митрополит Микита, представник Константинопольської церкви, звернув увагу, що «всі представники помісних православних Церков присутні тут (у Києво-Печерській лаврі. — Ред.)і з молитвою та любов’ю». «Ми всі разом святкуємо цей великий день. Молимося за мир, за благодать Божу, за благословення на ваш народ», — побажав митрополит Дарданельський.
Митрополит Єрусалимської православної церкви Тимофій, представляючи патріарха Феофіла III, зазначив, що «Єрусалимська церква тісно пов’язана з українським народом». «Висловлюємо сердечне вітання та побажання, щоб цей навчальний заклад продовжував приносити користь православ’ю в усьому світі та сприяв тому, щоб український народ, який зараз проходить через страждання, якомога скоріше відчув мир», — сказав митрополит Вострський.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply