Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Митрополиту РПЦвУ оголосили нові підозри

Автор:

|

Грудень 03, 2022

|

Рубрика:

Митрополиту РПЦвУ оголосили нові підозри
Підчас слідчих дій

Митрополиту однієї з єпархій Російської православної церкви в Україні (РПЦвУ) у Вінницькій області, який виправдовував російську аґресію, повідомили про нові підозри. Він готував пропаґандистські листівки, у яких виправдовував збройну аґресію Російської Федерації (РФ) і тимчасову окупацію східних та південних районів України. «У своїх «агітках» закликав до захоплення державної влади та порушення кордону нашої країни», — інформують у Службі безпеки України (СБУ).
Прокремлівські матеріали були надруковані серійним накладом, їх зберігали у підсобних приміщеннях церкви. Підозрюваний планував організувати їхню роздачу місцевим жителям через канцелярію єпархії.
Слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру за ч. 3 ст.436-2 (виправдання, визнання правомірної, заперечення збройної аґресії РФ проти України), ч. 2 ст. 109 (поширення матеріалів зі закликами до насильницької зміни конституційного ладу), ч. 1 ст. 110 (поширення матеріалів зі закликами до зміни меж території та державного кордону України) Кримінального кодексу України (ККУ).
Митрополиту раніше вже вручили підозру за ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, реґіональної приналежності, релігійних переконань, інвалідності й інших ознак) ККУ. «Наразі триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин викритих правопорушень», — резюмували СБУ.
Як повідомляв «Міст», СБУ провела обшуки у кіровоградській РПЦвУ.

Людмила Троценко, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply