Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Митрополиту Онуфрію вручили прапор «кіборгів»

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

Митрополиту Онуфрію вручили прапор «кіборгів»
Блаженнійший Онуфрій

Блаженнійший Онуфрій

Митрополит Онуфрій, голова Української православної церкви (УПЦ) Московського патріархату (МП) прийняв у Києво-Печерській Лаврі Юрія Тандита, радника глави Служби безпеки України, і захисників Донецького аеропорту ім. С. Прокоф’єва (ДАП). Старший лейтенант Білошицький, котрий у складі 90-го Окремого аеромобільного батальйону захищав ДАП, подякував Онуфрію за звільнення з лап терористів «Донецької народної республіки» Тараса Колодія, його товариша по службі.
Як писав «Міст», останнього полоненого «кіборга» звільнили з полону в Донецьку спільними зусиллями патріарха Російської православної церкви Кирила та митрополита Онуфрія. За це звільнення Сергій Білошицький вручив главі УПЦ МП прапор із підписами розвідників 90-го Аеромобільного батальйону, який захищав летовище.
«Від нашого Житомирського братства хочемо подарувати вам прапор. Тут підписалися хлопці, котрі служили в спеціальній розвідці 90-го Окремого аеромобільного батальйону. Багато хто з них брав участь у Всеукраїнській хресній ході влітку. Хлопці передавали вам вітання і бажали довгих років життя. Дуже вам вдячні!» — заявив «кіборг».
У відповідь Онуфрій передав «кіборгам» матеріальну допомогу на реабілітацію та лікування. Він висловив сподівання на продовження співпраці з воїнами антитерористичної операції. «Наша Церква завжди з тими, хто страждає. Одні нас звинувачують, інші хвалять за це, а ми просто виконуємо свій обов’язок», — наголосив він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply