Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Митрополит — проти заборони абортів

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Митрополит —  проти заборони абортів

Ухвалення закону про заборону абортів не допоможе у боротьбі з ними, бо боротися треба «словом і серцем». Таку думку висловив митрополит Володимир, предстоятель УПЦ МП, заявивши, що Церква категорично «заперечує можливість абортів».

«У церковному розумінні це — вбивство, яке перериває життя тієї чи іншої людини, — сказав владика. — Але є й інша точка зору. Навряд чи треба проповідувати аборти. Потрібно боротися проти них, і ця боротьба ведеться». На його думку, законодавча заборона абортів не дасть бажаних результатів. «Краще без закону. Бо закон — це таке, що волею чи неволею змушує якусь людину або керівника бути в такому незрозумілому стані», — підкреслив митрополит.

Як писав «Міст», УГКЦ закликала заборонити в Україні аборти. Після цього Андрій Шкіль, народний депутат України, зареєстрував законопроект, яким пропонується заборонити в країні переривання вагітності (за певними винятками: коли вагітність становить загрозу для життя матері, або вона не досягла віку 16 років, або має п’ятьох дітей).

 Лана Світ

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply