Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Митрополит Епіфаній зустрівся з українською громадою США

Автор:

|

Жовтень 23, 2019

|

Рубрика:

Митрополит Епіфаній зустрівся з українською громадою США
Митрополит Епіфаній з керівництвом СУА

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зараз перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки. 20 жовтня він очолив Божественну літургію у кафедральному храмі Грецької православної архієпископії Америки — Соборі Святої Трійці, що у Верхньому Іст-Сайді в Нью-Йорку. У рамках візиту владика зустрічається з місцевою українською громадою. У Нью-Йорку глава Православної церкви України у рамках зустрічі, організованої Українським інститутом Америки й Українським конґресовим комітетом Америки зустрівся з представниками Союзу українок Америки (СУА). «Мала за честь зустріти Блаженнійшого Епіфанія і мати змогу надати допомогу від СУА Україні, зокрема, Волинській православній богословській академії у Луцьку, про що він був добре обізнаний», — поділилася Мар’яна Заяць, лідерка СУА.
Своєю чергою, високий гість подякував діаспорі за теплий прийом. Він також відвідав виставку українських рушників, організовану Українським історичним і освітнім центром у м. Сомерсет (штат Нью-Джерзі), яка триватиме до кінця жовтня. Його супроводжували Наталія Гончаренко, директорка Центру, співкуратор Юрій Міщенко та архієпископ Даниїл.
А у Вашинґтоні США митрополит Епіфіній відвідав собор і культурний центр св. Андрія в столиці США. Там організували безкоштовне прийняття.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply