Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Миротворці відкрили храм у ДРК

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Миротворці відкрили храм у ДРК

У місті Гомі Демократичної Республіки Конґо (ДРК) зусиллями українських миротворців другої ротації 18 окремого вертолітного загону у базовому районі було вiдкрито православний християнський храм і розпочато повноцінне богослужіння. Узяти участь у першій літургії зголосилося близько двох десятків військовослужбовців різних категорій. Напередодні цього таїнства усі охочі приступили до сповіді, а вже зранку продовжили молитися та вперше причастилися Тiла та Кровi Христових далеко від рідного дому.

Як зазначив під час богослужіння о. Віктор, помічник командира 18 окремого вертолітного загону з питань релігії, дуже важливо, щоб у серці кожного миротворця панував мир, спокій і впевненість у тій важливій справі, заради якої він сюди приїхав.
«Ми, як провiдники гiдних традицій українського народу, що вже більш ніж тисячолiття є християнським, повиннi показувати приклад для всiх інших воїнiв-миротворцiв iноземних контингентiв у ДРК. Адже для нас миротворчiсть — це своєрiдна християнська мiсія любовi та миру, — наголосив о. Віктор, додавши, що робота задля задоволення духовних потреб військовослужбовців буде нарощуватися. Уже зараз кожен миротворець має змогу молитися щодня на ранковій і вечірній службі. У разі потреби двері Божого храму для миротворців відчинені цілодобово.

Віктор Шубец

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply