Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Мусульманка проти роботодавців

Автор:

|

Травень 10, 2012

|

Рубрика:

Мусульманка  проти роботодавців

У Канзас-сіті (штат Міссурі) телекомунікаційний ґіґант AT&T виплатить понад 5 млн USD колишній працівниці Сюзанні Башир за дискримінацію на робочому місці. Пані Башир, яка пропрацювала на підприємстві зі збору оптоволоконних мереж у Канзас-сіті кілька років, 2005-го прийняла іслам. Після цього, за її словами, ставлення до неї оточення змінилося на вороже.

Співробітники кидали в її бік образливі коментарі, називаючи п. Башир терористкою й запитуючи, чи не має вона наміру підірвати будівлю фабрики. Якось її начальник навіть спробував зірвати з її голови хіджаб, розповіла жінка.

Сюзанна Башир кілька разів зверталася до керівництва компанії з проханням провести тренінґи для працівників і вплинути на її безпосереднього шефа, але AT&T так нічого й не зробила. Після того, як п. Башир не виходила на роботу протягом дев’яти місяців, її було звільнено. Жінка подала на компанію до суду.

Суд присяжних визнав, що AT&T створила вороже середовище для своєї працівниці, й ухвалив вердикт на її користь. Компанія AT&T уже заявила, що не згодна з рішенням суду та подаватиме апеляцію.

 Ірина Коляда

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply