Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 29, 2022

«Мудра справа» відправила на деокуповані території харчі

Автор:

|

Червень 18, 2022

|

Рубрика:

«Мудра справа» відправила на деокуповані території харчі
Харчі прибули за призначенням

Патріарша фундація Української греко-католицької церкви (УГКЦ) «Мудра справа» відправила вантажівки з харчовими наборами у реґіони України, що постраждали найбільше, — на Київщину, у Чернігів, Харків, Чугуїв та Запоріжжя.
Один харчовий набір розрахований для двох осіб. У нього входить 15 різних продуктів: борошно, олія, цукор, чай, крупи, макаронні вироби, різні консерви, пастеризоване молоко тощо. Загальна вага пакунку — 11 кг. Зібрати та відправити вантажі допомогли партнери, зокрема, парафіяльна спільнота Святого Володимира із Ганновера (Німеччина) пожертвувала для транспортування вантажний автомобіль. Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат забезпечив картонними коробками. Спершу виділив 10 тис. коробок на безоплатній основі. Згодом його працівники виготовили спеціальні коробки, відповідно до затребуваних розмірів.
Отцям-редемптористам вдалося налагодити плідну співпрацю із Товариством сприяння хворим на цукровий діабет у Чернігові. «Дуже вдячна за допомогу нашим діабетикам і за те, що відгукнулися на наші потреби. Вдячна за підтримку у тяжкий воєнний час о. Роману й усій УГКЦ», — поділилася Руслана Скрипник, голова товариства.
Як повідомляв «Міст», РФ годує свою армію зіпсутими харчами.

About Author

Meest-Online