Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Московського попа заскочили з неповнолітнім

Автор:

|

Грудень 09, 2022

|

Рубрика:

Московського попа заскочили з неповнолітнім
Архімандрит Никита та його коханець

Після обшуків у столиці Києво-Печерської лаври, про які повідомляв тижневик «Міст», Служба безпеки України (СБУ) взялася й за інші реґіони. І під час обшуку приміщення Російської православної церкви в Україні (РПЦвУ) на Буковині заскочили архімандрита Никиту, секретаря Чернівецької єпархії, в момент фізичної близькості з 17-річним хлопцем, який співає в місцевому хорі. Синод обрав батюшку замість митрополита Івано-Франківського і Коломийського Серафима, який утік до Росії.
СБУ також провела «безпекові заходи» в Івано-Франківській єпархії РПЦвУ. «За безпосередньої участі представників Церкви правоохоронці провели огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів і здійснювали перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі», — повідомила пресслужба СБУ. Там додали, що дії проводили в межах чинного законодавства для перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра», недопущення використання приміщень РПЦвУ для переховування громадян країни-аґресорки, зберігання заборонених предметів та убезпечення людей від провокацій і терористичних актів.
Загалом на території Івано-Франківської єпархії та Почаївської духовної семінарії знайшли антиукраїнські матеріали. Виявила літературу, в якій заперечується існування українського народу, його мови та саме право України на державність. Там також стверджувалося, що Україна — нібито штучно створена держава. Спецслужба знайшла брошури та книги ксенофобського та шовіністичного змісту з образливими вигадками про інші національності та релігії. Автори знайдених опусів — російські діячі.
СБУ вивчає походження зразків символіки «великого війська Донського», яку виявили в одному з підсобних приміщень Івано-Франківської єпархії РПЦвУ. Йдеться про шеврони цього незаконного збройного формування, яке 2014 року допомогло росіянам окупувати частину Донецької та Луганської областей. «Усі ці речові докази є підставою для відкриття двох кримінальних проваджень за ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їхньої расової, національної, регіональної приналежності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. За результатами досліджень прийматимуться подальші процесуальні дії», — резюмували в СБУ.
Водночас ушпиталили митрополита Тульчинського та Брацлавського Іонафана, якому СБУ оголосила про підозри за кількома статтями. Медичне обстеження кардіологів Київської лікарні ім. Амосова виявило у митрополита значні зміни коронарних судин серця, небезпечні для здоров’я та життя архіпастиря. Консиліум лікарів запропонував зробити операцію на відкритому серці для повної заміни уражених судин.
А тим часом петиція на сайті Офісу президента України з пропозицією заборонити діяльність установ, що підпорядковуються країні-аґресорці (серед них і релігійних), набрала необхідну кількість підписів для того, щоб звернення розглянув глава української держави. У тексті передбачене дочасне припинення всіх документів оренди, найму чи лізингу. Автори петиції заявляють, що це допоможе повернути у власність держави такі знакові об’єкти як Києво-Печерська, Свято-Успенська Почаївська та Святогірська лаври».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply