Новини для українців всього свту

Thursday, Jun. 17, 2021

Московські «тітушки» побили священника ПЦУ

Автор:

|

Березень 04, 2020

|

Рубрика:

Московські «тітушки» побили священника ПЦУ
о. Леонтій

У с. Припутні Ічнянського району невідомі побили о. Леонтія, настоятелем місцевого храму Православної церкви України (ПЦУ), яка за рішенням суду перейшла з підпорядкування Московського патріархату (МП). Про це повідомив Ростислав Мартинюк, історик і громадський діяч. Він назвав нападників «тітушамки». «Панотець прибув до церкви для проведення богослужіння. У присутності московського попа на нього накинулися кримінальники і завдали травми середньої тяжкості», — повідомив активіст.
«Зараз о. Леонтію наклали шви на рану, люди наміряються дати відсіч московським бандюкам. Підозри в організації бандитського нападу падають на ніжинського бізнесмена — фанатика Російської православної церкви (РПЦ), чада єпископа Московської патріархії Климента (Олега) Вечері», — зазначив він.
За словами п. Мартинюка, за кілька днів до нападу, після остаточного рішення суду про передачу храму в с. Припутні до ПЦУ на основі волевиявлення місцевої громади, в селі помітили якихось людей на дорогому позашляховику. «За свідченням людей, бойовиків у Припутні завезли і вони жили у відлученого громадою московського попа», — розповів активіст.
Сам о. Леонтій (в миру — Леонід Іванович Пустовойт) розповів, що громаду в с Припутні вже перереєстрували в Помісній церкві, є всі правовстановлюючі документи на руках, однак у храм увійти не можливо. Представники Української православної церкви (УПЦ) МП спільно з кримінальними елементами перешкоджають волевиявленню місцевої громади.
За словами священника, він не намагався увірватися до храму, тільки хотів виконати юридичні процедури, але його побили на сходах церкви. «Сліди їхньої «любові Христової» можна побачити на моєму обличчі», — зітхає о. Леонтій, демонструючи садна та синці на обличчі.
«Ситуація на Чернігівщині свідомо розхитує аґентура РПЦ і близький до її структур криміналітет. Напад у с. Припутні — «червона лінія», по якій повинна прийти відповідальність за релігійний екстремізм», — зазначив історик.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply