Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Московські попи порушили архітектуру церкви Мазепи

Автор:

|

Березень 08, 2018

|

Рубрика:

Московські попи порушили архітектуру церкви Мазепи

Спасо-Преображенський кафедральний собор

Геннадій Дикий, міських голова Білої Церкви, пропросив провести перевірку незаконних споруд, зведених на території пам’ятки архітектури національного значення — Спасо-Преображенського собору. Усі самобуди, за інформацією депутатів міської ради, споруджені Білоцерківським єпархіальним управлінням Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП).
Депутат Володимир Бабенко вважає, що потрібно вжити заходів для збереження пам’ятки архітектури національного значення — Спасо-Преображенського кафедрального собору та Микільської церкви. Він наголосив, що священнослужителі змінили зовнішній вигляд Микільської церкви, яку ще 1706 року збудував гетьман Мазепа.
Депутат повідомив, що отримав відповідь від управління містобудування й архітектури виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, в якому повідомляється, що Білоцерківська єпархія УПЦ МП не отримувала жодного дозволу і не погоджувала кошторисну документацію для проведення будівництва. За підсумками обговорення п. Дикий попросив провести перевірку зазначених об’єктів і доповісти на наступній сесії, щоб «прийняти обґрунтоване рішення».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply