Новини для українців всього свту

Sunday, Mar. 7, 2021

Московські батюшки виступили проти коронавірусу з іконами

Автор:

|

Березень 25, 2020

|

Рубрика:

Московські батюшки виступили проти коронавірусу з іконами
УПЦ МП заходами проти пандемії нехтує

У Вінниці тисячі прихильників Православної церкви Московського патріархату приєдналися до хресної ходи «Торжество православ’я». Однією з цілей цього заходу стала спроба реагувати на розповсюдження небезпечного коронавірусу у світі, оскільки це — «традиційна реакція Церкви на спалахи хвороб, посухи, природні катаклізми, епідемії».
Місцем збору вірян став Воскресенський храм на Хмельницькому шосе, люди збиралися заздалегідь, що призвело до мініколапсу в громадському транспорті. Ходу супроводжували правоохоронці, позаяк учасники дійства хотіли пройтися проїжджою частиною на вулиці Соборній. Священники провели службу у Спасо-Преображенському соборі.
Вхід до храму був обгороджений металевими конструкціями, швидше за все це було зроблено для того, аби уникнути конфлікту між вірянами. Пізніше учасники ходи розмістилися на площі Шевченка з іконами, де митрополит УПЦ МП Варсонофій провів молебень. Проте хода не пройшла без ексцесів.
Зокрема, на розі вулиць Соборної та Гоголя виникла доволі символічна ситуація: карета «швидкої» була змушена змінити напрямок руху через те, що віряни перекрили дорогу та не реагували на спроби водія «розігнати» ходу клаксоном і сиреною. Попри карантин у місті, віряни медичні маски на обличчя не одягали. Пізніше на площі з’явилися люди, котрі тримали плакати з написами «Вінниччина за блаженнійшого Онуфрія» та «Наша церква — УПЦ».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply